من نمیدونم!

 وزیر نیرو میگوید: تابستان امسال قطعی برق نداریم فردای همان روزدر شهرستان ما برق به طور متوالی قطع میشود و فردای آنروز و.....همین طور!

چرا؟؟؟

١-یا وزیر بی سیاستی داریم که به وضوح دروغ میگه ! وامروز به راحتی حرف دیروزش رو نقض میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!

٢-یا دست‌هایی پشت پرده هست که .......!!!!!!!!!!!!!!

/ 16 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی

سلام خیلی عالی بود این احمق ها هیچی نمیفهمن مخصوصا این آقای دیوانه که کل کردن باهاش وقت تلف کرردنی بیش نیست شان شما بالاتر است!

مصطفی

این احمق ها هیچی نمیفهمن مخصوصا این آقای دیوانه که کل کردن باهاش وقت تلف کرردنی بیش نیست شان شما بالاتر است! [نیشخند]

نفس

سلام آّبجی 3- یا مردم که زیاد مصرف می کنن، فشار روی سیم های برق زیاد می شه و قطعی... لازم به تذکار نیست که ایران از لحاظ مصرف انرژی رتبه ی چندم جهانی رو به خودش اختصاص داده. 4- یا به دلیل فر سودگی سیم های برق... 5- یا به دلیل... خلاصه قضیه از یکی، دو تا دلیل فراتره...

نفس

بازم سلام با موضوع " پس مرگ بر آزادی" به روزم. در پناه خدا

حاج علا

سلام لطفا انصاف داشته باشیم. اولا حرف وزیر را کامل بخوانیم. بعد هم، در احتمالات بالای 95درصد را قطعی می گویند و زیر 5 درصد را محال. باید کل کشور را دید و قضاوت کرد. شاید الان برای قضاوت خیلی زود باشد. راستی ممنون که به حاج علا سر زدید و ممنون تر می شویم اگر بازهم بیایید. درضمن وبلاگ خوبی دارید و همانطور که گفتید با حاج علا قرابت زیادی. خوشحال شدیم. التماس دعا

دومان

با دوتا مطلب در خدمتت هستم بیای ممنون میشم

خاطره

سلام! حسابی داری تو اون هوای سرد حال میکنی دیگه!!!

خوشه چين

سلام دوست من گمان بد نزنيد شايد اتفاقي بوده و در پس هر اتفاق حقيقتي نهفتهست خوشحال ميشم به ديدنم بيايد تا از نظراي راهگشاي شما بهره مند بشم.