اگه دو سوم بیشتر از یه سوم بود!

آقای موسوی ! دوسوم غلط کرده که ازیه سوم بیشتره  شما کوتاه بیا!

 

 

 

 

 

بابا عجب بساطیه ها !شاید اگه این دوسوم کمتر ازیه سوم بود! الان موسوی رییس جمهور میشد واینجوری پا به زمین نمیکوبید واین طور واسه یه مسند چارساله زلزلزله به پا نمیکرد!والبته ملکه رهنورد نیزبانوی اول مملکت !.

 

 

 

 

درسته که غرور جناب میرحسین بعد از آنهمه اعتماد به نفس و تلاش برای  تخریب  یک خدمتگذارسراپا تقصیر!به طرز زجرآوری جریحه دار شد! اما واکنش اینچنینی درمقابل این جراحت نه تنها دوای درد ایشان نبود بلکه به زعم بنده به خیلی ازصفات دیگر ایشان که هواداران هم حتما به آن ها استناد کرده بودند! نیز لطمه وارد کرد ،

البته به نظرمن  برخی ازاین صفات از بدو ورود به صحنه مخدوش بود! اما من قصد نبش قبر ندارم و تنها به بعد ازانتخابات میپردازم و معجزه برگشت بسیاری از تهمت هایی که زده بودند به خودشان!

 

 

 

دروغگویی: هرکدام از بیانیه های ایشان را که بخوانید میبینید که چگونه باالفاظی اینگونه به تحریک هوادارانش میپردازد ومدام میگوید آنها (صداوسیما وحامیان دولت)صدای شما را صدای صهیونیست میخوانند شمارا اغتشاشگر وآشوب گرمیدانند ! شمارا خس وخاشاک میخوانند! درصورتی که هرقلب سلیمی که سخنرانی رییس جمهور را گوش کند تفکیک این دومقوله را به وضوح در میابد و هرانسان رها از تعصبی اگ رپای تلویزیون بنشیند میبیند که تمام مجری ها و مهمان ها به شیوه مؤکدی ازجدا بودن این دو گروه صحبت میکنند اماگویی آقای میرحسین نه قلب سلیم دارد نه رهاست ازتعصب!

 

 

 

 

خرافاتی!: به نظرمن کسی که  احساس میکند چون پسر یک استان است و داماد استانی دیگر! حتما رأی میاوردخرافاتی تراست!کسی که چون های وهوی طرفدارانش از بقیه بیشتراست دچاراین شائبه  میشود که حتما رأی میاورد خرافاتی تراست  کسی که  اینطور مص راست به یک نظرسنجی کاملا بی مبنای اینترنتی که بااندک زیرکی میشود150باردرآن شرکت کرد و بااینهمه ازآنطرف هم نظرسنجی هایی وجود دارد خرافاتی تر است!

 

 

 

قانون شکنی: (بهترنیست ازاین یکی بگذریم میترسم مجبوربشم یه وبلاگ دیگه به این صفحه پیوند کنم!!)فقط همین بس که برای هیچ ارگانی اعتباروارزش قائل نشد و هیچ مرکزی را فصل الخطاب خود قرارنداد

 

 

 

دیکتاتور:جناب میرحسین با تک نوازی ونداشتن هیچ خط قرمزی وقبول نداشتن هیچ آقابالاسرقانونی ! نهایت دیکتاتوریست .

 

البته منکر اشتباهات رییس جمهورنیستم اما وقوع اشتباهات بزرگ   بایک پست فوق العاده سنگین و بزرگ سنخیت بیشتری داره تا وقوع همین  اشتباهات بزرگ برای کسی که فقط علاقه منداست پست سنگینی داشته باشد!!!         

/ 6 نظر / 14 بازدید
vahid

وبلاگ خوبي داري بهت تبريك مي گم اينم سايت منه در مورد موسيقي و بخصوص رپ http://rapdan.vatangig.com بزرگترين مرجع رپ فارسي اگه حال كردي لينك كن به آيديم پي ام بده تا لينكت كنم اينم ايميلم:rapdan1@yahoo.com

آحمدی و آخوندک

مگه کور و نابینا شدید? ملت ایران نمی خواهد زیر دست یک مشت تازیزادگان قرن 14 باشد. ما همانان هستیم که برای خاک و ناموس ایران کشته شدیم و خواهیم شد! دوستان تازی شما خوب می دادند که Patriot ایرانی بر خیزید زمین را نابود خواهد کرد!!!!!!!!!!! حالا که شما یک مشت تازی پرست نیستید!

تفریحی

سلام دوست خوبم . ممنونم برای قرار دادن لینک سایتم . من هم الان شما رو لینک میزنم . درباره آقای موسوی که ... من طرفدار ایشون هستم [لبخند] البته اگر اشکالی نداشته باشه ! شما هم یکمی درباره 3 کاندید دیگر مهربان تر باشید ...[گل] موفق و پیروز باشید ...

یک دوست

سلام جالبه هیچ مرجع قانونی رو هم قبول نداره خدا عاقبت همه ما رو به خیر بگذرونه

احمدرضا

آقای موسوی خودت گفتی دیکتاتوری یعنی قانون گریزی پس مرگ بر دیکتاتوری سبز