بیست وچهار میلیون طلبکار!

اوه چیا شده تو این چندروزی که نبودمودستم ازتلویزیون ورادیوو اینترنت کوتاه بوده !

 

بعد از اینکه از سفر کوتاه مدت وشیرینی که به یکی ازییلاقات بکروواقعا زیبای شمال که توش آدم میتونست عظمت خداوند رو بی هیچ پارازیت بشری! ببینه برگشتمو نشستم پای سیستم وچرخیدن تو سایت ها و وبلاگ ها دیدم همه حرف از احمدی نژاد میزدند وانتخاب مشایی!!!!!!!!!! از عزل وزیرمحترم اطلاعات و وزیر نجیب ارشاد از لجبازی احمدی نژاد و از تاخیر عجیب وغریب جواب نامه اش به رهبر معظم و از بی تشریفات بودن این جوابیه .

خلاصه اینکه همه ازش ناراحتند ( حامیان ایشون روعرض میکنم نه اون عده ای که کلا ناراحتند!!!)

 حتی کسایی که یه روز فکر میکردی احمدی خداشونه وامروز میبینی افکارشون منزه ازاین بنده پرستی هاست 

اگرچه شک ندارم رییس جمهور عزیز دلایل قانع کننده ای برای تمام این رفتارها داره اما چیزی که مسلمه وغیر قابل انکاراینه که این اتفاقات بهانه ای شد تا ایشون دوباره بفهمه که :

 

 نه بابا این بیست وچهار میلیون به چشم وابروی شهلا ورقص قشنگش! رای ندادن  بلکه به یه سری افکار ولایت مدارانه اش رای دادن که هر لحظه هم خدشه ای توش احساس بشه قطعا توسط همین مردم به میز محاکمه کشیده میشه

 

بفهمه  که پذیرش وعدم پذیرشش بستگی به این داره که چه جوری واسه مردم خدمتگذارباشه وواسه ولی فقیه دست راست !

 

بفهمه هرچی داره ازصدقه سری ولایت مداریش داره واگر روزی ازین مدار خارج بشه هیچ ارزش وجودی برای کسی نداره

 

بفهمه این بیست  وچهار میلیون رای به معنی همین تعداد طرفدار نیست بلکه به معنی همین تعداد طلبکاره !!واین یعنی  ضمن اینکه رییس جمهور فرد آزادیه  و حق داره آزادانه همکاراش رو تعیین کنه باید بدونه که این آزادی خط قرمزی داره و اون برخی تعصبات مشروع و معروف مردمه.

 

 

در این اتفاقات شاید مخالفان ایشان هم چیزهایی فهمیده باشند!!

 

اینکه ما از امتحان عدم تعصب بی جا سربلند بیرون آمدیم

 

اینکه نهایت ما چیزی ست فراتر از احمدی وامثالش پس ما هم آزاد اندیش تریم هم روشن فکرتر

 

اینکه این ایسم هایی که به ما نسبت دادند هنوز گردن خیلی هاشونو در حصار خودش گرفته وبه طرز تحقیرآمیزی اونارو اسیر علاقه به یک شخصیت سرتا پا خطا کرده که هیچ عیب واشکالی در اون نمیبیند وبیانیه هاشومقدس تر ازده فرمان موسی به گردن انداختند اما ما ازاین تهمت مبرا شدیم!!

 

خلاصه اینکه ما هم فهمیدیم که یه عده واقعا دشمنمون اند چه متعصب باشی وحامی صرف، چه متعادل باشی ومنتقد دلسوز!

 

مهم اینه که با اونا نیستی وحرف اونارو نمیزنی اینه معنی تحمل مخالفشون

 

مهم اینه که اگه انتقاد کردی از رییس جمهور محبوبت این آتو بشه واسشون که دستمون بندازن وبیش ازپیش به خودشون اجازه توهین بدن واینه معنی ادب مرد به زدولت اوست !!!!!!!!

/ 11 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک دوست

جای شما در خون دل خوردن خالی بود هر کس به طریقی دل ما میشکند. ولی ای سید و مولای ما ما تا آخری نفس در راه ولایتیم

فرخی

سلامی چو بوی خوش آشنائی مطلبتون درسته

خط خطی

سلام راستش همش نخوندم! خوب بود موفق باشید.

مهدی مومنی مقدم

سلام آسایش که به هنگام نیاز با خدا بر نفس نفس قلب نازل میشه آدمو به ساحل آرومی می رسونه که نهایتش معلوم نیست. رهاتر از همیشه ... زیبا نوشتی . بوی حق را در هر جایی که ممکنه باید جست ... شاید نقطه رهایی از جهل باشه. موفق باشی

دومان

سلام رهای عزیز می خوام یه مطلبی رو بهت بگم که می دونم نا راحت میشی ولی می گم هرچه بادا باد: به نظر من احمدی نژاد مثل سگی می مونه که تا دیروز برای صاحبش((رهبر))دم تکون می داد ولی الان داره براش پارس می کنه.افتاد؟؟!!!!من خودم را آماده هر حرفی که می خوای بزنی کردم.((به خدا اگه این اتفاقاتی که تو این یه ماه برا من افتاده برا تو میفتاد تو از من بد دهن تر میشدی)).باز هم عرض معذرت((می دونم الان میگی دومان اومد هر چی از دهنش در اومد به من گفت آخرشم با یه معذرت خواهی می خواد سر وتهشو هم بیاره)).

مهدی

سلام عرض میکنم راستی من هم یه چند روزی در روستای زیبای اسطلخ کوه (واقع در رودبار زیتون) بودم ..بارون امونمون رو برید..کلا خوب بود ..نگفتی کدوم روستا بودی ...

فرخی

سلام سرباز امام زمان (عج) خبری ازت نیست......

آفتابگردان

همه دعوت شده اید!!! نمایشگاه فصل رهایی ویژه بانوان نشانی: تهران.خیابان پاسداران، پائین تر از برج سفید، انتهای خیابان اخوان (بوستان دوم)، خیابان مجید افشار (ساقدوش)، خیابان جعفری غربی(بوستان نهم)، پلاک 59 جدید زمان: شنبه، یکشنبه 17 و 18مرداد – ساعت 10 الی 13 و 16 الی 19 (مدت برنامه از زمان حضور شما ۴۵ دقیقه) ورود برای عموم بانوان آزاد است منتظر حضور سبز همه شما هستیم در کدامین بهار درنگ خواهی کرد و سطح روح پر از برگ سبز خواهد شد؟

اقتصاد سبز

سلام راستی منظورت چیه که میگی کامنت رو سانسور کردی؟؟من کامنت ها رو سانسور نمیکنم اما اگه سانسور هم کرده باشم این به خودم مربوطه منظورت از این جمله چی بود: "راستی چرا نظراتتو توی پست های آرشیو میذاری؟؟؟؟؟ میترسی فحشاتو ملت ببینن واسه شخصیت اینترنتی ت بد شه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" من همه نظرات رو میذارم دیدگاه های جدید هم سمت راست وبلاگن من طرفدار حزب خاصی نیستم یک پست جدید گذاشتم بیا نظر بده البته راجع به خود پست فعلا" bye

اقتصاد سبز

راستی منظورم از پست جدید ملاقات کروبی با یکی از افراد شکنجه دیده است