خودمونی با شیخ اصلاحات

مهدی کروبی به احمدی‌نژاد پیشنهاد برگزاری دو تجمع جداگانه داد.

 او روز گذشته در تحریریه روزنامه اعتماد ملی حاضر شد و با اعضای تحریریه گفت‌وگو کرد و درباره انتخابات گفت: من پیشنهادی برای آقای احمدی‌نژاد دارم. وزارت کشور اجازه برگزاری یک تجمع را به ما بدهد، بعد ما در یک نقطه تهران تجمع برگزار می‌کنیم، ایشان نیز همزمان در نقطه دیگر تجمعی برگزار کند. آن وقت ایشان ببیند که مردم از کدام یک استقبال می‌کنند؛ از آنها یا از اصلاح‌طلبان. 

  

آقای کروبی واقعا این پیشنهاد در حد شما بود؟! یک آن یاد بچگی هام افتادم که هروقت با همبازیهام دعوام میشد،یارکشی میکردیم تا به قول معروف کل هم دیگه روبشکنیم.

 

 آقای کروبی شما که تو هررشته ای یک کارشناس داشتید که همیشه هم خواهان این بودید که به جای شما اونها صحبت کنند نمیشه الانم اجازه بدید تا اونا صحبت کنند!

      البته اگه اونها هم مثل مشاور یا به قولی رییس ستادتون همون  روز رای‌گیری پشتتون رو خالی نکردن !

آقای کروبی هیچ بعیدنیست که جمعیت شما روز تجمع بیشتر باشه اونم به چند دلیل :

 اول اینکه همه ما میدونیم که فقط!! در خود!! تهران جمعیت رای نداده به احمدی نژاد بیشتر ازجمعیت رای داده به ایشونه  پس بنده پیشنهاد میکنم این تچمع رو در جایی مثل خراسان یا مازندران یا......برگذار کنیم چه طوره؟؟

دلیل بعدی اینه که اصولا نمیدونم چرا تواین اجتماعات افرادی که رای ندادن یا کلا با نظام مشکل دارند هم قاطی تجمعات شما میشن؟؟ 

     

  ودیگه اینکه شما سه به یک هستید!!!و این قیاس یه جورایی مع الفارقه !

درضمن خیلی ازطرفدارای احمدی نژاد آدمای ساده وبی شیله پیله ای هستند که اصلا وارد این کل شکنی های سیاسی نمیشن  و امکانات دسترسی به این اخبار رو هم ندارن فقط خدا رو شاکرند کسی رای آورده که بعد از سردووندن های دولتهای پیشین مبنی براینکه اصلا روستای شما امکان گازرسانی نداره !براشون گازکشی کرده وبه هر خونواده یه بخاری گازی داده،

مثل روستای سکینه خاتون قم (قابل توجه کسایی که فکرکردند تنها خدمت دولت به محرومین تقسیم سیب زمینی بوده!)

  

و البته احساس میکنم با این وجود قبلا یه همچین کل شکنی شده بود میدون ولی عصر و خیابون آزادی که فکر میکنم از یاد دوستان مطلع نرفته !!

 

 

 

 

شیرینی حضور گسترده مردم در انتخابات توسط مجریان آن تلخ شد و مردم نیز از این موضوع ناراحت و سرخورده شدند؛ بنابراین، شاهد حضور خودجوش مردم در اعتراض به روند برگزاری انتخابات بودیم.

  

خودجوش؟؟؟؟؟؟؟؟آقای کروبی ما منتظر صدمین بیانیه تحریک آمیز جناب موسوی وستاد رسمی ایشون هستیم شما میفرمایید خودجوش !!!

خداروشاکرم که امروزم بادیروز مساوی نبود ومعنی خودجوش رو هم فهمیدم

:و آخر اینکه 

 همیشه یه سوال مثل خوره داشت روح منو آزار میداد که پس حق وحقوق طرفدارای احمدی نژاد چیه ؟جایگاه اونا چیه رایی که اونا دادن ارزش واعتبارنداره ؟ اینا وجودشون برای سایرکاندیداها اصلا ملموس نیست؟  تااینکه آقای کروبی لطف کردند وبنده رو از این ابهام درآوردند

 

(البته کسانی که به آقای احمدی‌نژاد هم رأی داده‌اند، متعلق به این نظام هستند ولی آنها در اقلیت هستند و نمی‌توان نظر اقلیتی را به اکثریت تحمیل کرد)!!!!

 نه خب ! مسلما این آقای کروبی هستند که در اکثریت هستند البته بعد از آرای باطله !

 

 

جواب احتمالی آقای کروبی:

منو موسوی نداریم منو رضایی نداریم !تو بگو موسوی من میگم بله، تو بگو کروبی رضایی میگه بله، اگه هرسه تا مونو هم صدا کنی؛ خاتمی میگه بله چه فرقی میکنه؟

تمامی نقل قول های آقای کروبی برگرفته ازخبرگذاری تابناک میباشد

* این پست صرفا در اعتراض به این اظهارات بوده وهیچگونه توهینی به شخصیت حقیقی ایشان نیست

/ 4 نظر / 12 بازدید
آرش

سلام ممنون که اومدی وبلاگ فیلتر شده ما رو قابل میدونی برای تبادل لینک....؟ [ناراحت] [گل]

فرخی

سلام عزیز این حرفها قمر در عقرب سیاست زده ها یه دعا داره خدایاعنایت کن سرانجام کار تو خوشنود باشی وما رستگار

فرخی

سلام عزیز، شما رادرلینک وبلاکم بنام فصل آشنایی ثبت نمودم رهرو

آرش

فیلتز شدم چون داشتم اطلاع رسانی میکردم. نه فحش دادم نه کسی رو کوبیدم و نه ...... فقط اطلاح رسانی کردم حتی خودم هم تحلیل نمیکردم. منبع همش رو هم ذکر کردم. خب دیگه مملکت گل و بلبی همینه دیگه راستی احتمالا تا چند وقت دیگه یه وب جدید راه میدازم.... [نیشخند] البته شاید تو یه موضوع جدید. حتما خبرت میکنم ولی در هر صورت ممنون از تعریفت. اینجوریام نیستم [خجالت] راستی تو متنی که نوشتم "اینجا ایران" رو دانلود کن به نظرم چیز جالبیه.... گذاشتم لینکت هم کردم تو هم اگه دوست داری منو به همون اسم وبلاگم لینک کن. فعلا شاد باشی [گل]