بازی با واژه ممنوع!

 آقای رضایی!

باوا‍‍‍‍ژه ها بازی نکنید با خودتون رو راست باشید؛ احساس میکنم به خاطر کل شکنی های سیاسی دچار تعارض با وجدانتون شدید.

 

ازیه طرف مصلحت نظامی که شما به خاطرش بهترین رفیقاتونو ازدست دادید واز طرفی ابهاماتی که در رابطه با انتخابات دارید شمارو کمی دچار تناقض در کلام ورفتار کرده !

 

نظامو دوست دارید، امنیت براتون مهمه ،اوضاع فاجعه زدوخورد رو مشاهده میکنید، سواستفاده  برخی گروه ها ی داخلی وخارجی ازنظرتون دور نیست ، نگرانی رهبر رو میبینید ،توضیحات مکرر مسؤلین رو میشنوید  ومطمئن هستید که این تخلف های گزارش شده درحد تغییر نتیجه انتخابات نیست  وقطعا میشود موکولش کرد به فضای آرامتر اما لحظه ای عقب نمینشینید 

 

دم از رهبری و فصل الخطاب بودن  کلام ایشان میزنید اما حتی تایید و تبریک  رهبری نیز شما را آرام نمیکند  درحساسترین  شرایط  دم از بی اعتمادی به انتخابات میزنید وبااین کار نا خواسته هزاران خدمت گذار را زیر سوال میبرید ( که البته اگرواقعا ایمان  به تقلب به معنای گسترده دارید مسلما حق دارید) شما دم ازمسیر قانون میزنید اما غافل  ازاینکه بعد از تحریک و بی اعتماد کردن مردم  به مهمترین نقطه عطف دموکراسی نظامشان یعنی انتخابات، کسی نشستن  را بر خود حلال نمیداند؛ حتی افراد معتقدی که سال ها متکی ومرید نظام بودند.

 وآشوب ها با یک کلام حاشیه ای شما  مبنی بر قانون گرایی به مسیر آرامش بازنمیگردد.

 

اما بعد از برنامه ریزی های شورای نگهبان و دستورات رهبری مبنی بر پیگیری مصمم  قضایا وآنگاه  که آشفتگی ها تا حد زیادی فرونشسته بود واکثر مردم قضاوت را موکول کردند به بعد از پیگیری ورسیدگی، ناگهان از تصمیم خود گذشتید وخواستید این مساله همچنان مبهم وحل نشده باقی بماند و به بهانه مصلحت نظامی که تا پیش ازین مطرح نبود!ازشکایات خود صرف نظر کردید  اما کاش واقعا وبدون شائبه تبلیغاتی ودلسوزنمایی این کار رامیکردیدکه اگر اینطور بود حسن نیت شما به رغم اشتباهات فوق الذکر بازهم ازنظر منصفین جامعه دور نمیماند اما شما طاقت اینچنین فداکاری را نداشتید؛

 خیلی زود در مقابل تحلیل های سیاسی وبعضا بی اخلاقی های حامیان دولت که البته روزهای سخت وپرتهمتی را هم گذرانده بودند وهمچنین عصبانیت ها وتهدیدات ونامه های  افراد هوادار ومسؤلین ستاد تان  دوباره آن مصلحت رافراموش کردید وبه توجیه کارتان پرداختید واین بازپسگیری شکایت را شخصی تعبیر کردید وبیان کردید در گرفتن حق مردم ازپای نمینشینید !

 

اول آنکه شکایات شخصی شما ضرری برای نظام نبود مردم برای شخص شما به خیابان نمیریختند !!آنچیزی که نظام را دچار آشفتگی میکرد ومردم را عصبانی همین ادعای حقوق ازدست رفته آنها بود همین ادعای اجحافی که درحق مردم شده بود که شما بعد از اعلام صرف نظر ازشکایت به خاطر مصلحت!!! درجمع روحانیون بیش از پیش! به تبیین آن پرداختید بازهم میگویم   شما حق دارید ابهامات خود را برطرف کنید اماازخود راضی وخوشنود نباشید که فداکاری کردید ویا به مصلحتی اندیشیدید! بلکه برادر خود آقای امیدوار رضایی را هم همراه کردید تا درکنار هم به بی اعتماد کردن مردم  چه به حق وچه ناحق ادامه دهید در نظرمن  شما هیچ فرقی  با کاندیداهای دیگرندارید وهیچ منتی ازطرف شما برسرنظام نیست  فقط برای توجیه خود تبحر شگرفی در بازی باواژه ها دارید

 مثل آن شب مناظره که سعی کردید خود را با اخلاق بنمایید وخطاب  به احمدی نژاد فرمودید من نمیگم شما دروغگوهستید اما میگم راست نما هستید!!!

 

/ 10 نظر / 12 بازدید
آرش

سلام من رفع فیلتر شدم چجوریش رو نمیدونم ولی بیا پیشم [زبان][پلک]

موافقم

بیژن آریا

درود بر گرامی همدل. سخن من درباره خوردن و نخوردن نبود و نیست و نخواهد بود. مشکل من ایران بود. نه شخص خاص...نه میرحسین وکروبی...بلکه مشکل من ایران بود. اکنون هم از هرروزی ایران را بیشتر در خطر می بینم. جنگ داخلی احزاب موجب تضعیف قدرت ایران میشه. از همون چیزی که می ترسیدم پیش اومد. وگرنه من نه احمدی نژاد را قبول دارم نه موسوی را. فقط چیزی را که میدیدم خطر بود وخطر. در نگرش من جامعه نیاز به اصلاح داره. با سیاست های تندروی احمدی نژاد میتونه کشور به بادفنا خواهد رفت. تندرویی در سیاست مثل دوران جوانی در انسان می ماند. امیدوارم سیاست مداران ما به جای اینکه اینقدر به فکر منافع حزبی خودشان باشند اندکی هم به فکر منافع ملی و خود کشور باشند. و برای دعواهای حزبی ایران را نابود نسازند.

بیژن آریا

وگرنه من هیچ کاری با خوردن و نخوردن کسی نداشتم و ندارم و نخواهم داشت. فقط برای بازی های حزبی ایران را به باد فنا ندهند..اینقدر بخورند تا جونشون در بیاد.

Cyrus The Great

سلام وبلاگ خوبي داريد رها آسايش لينك شمارو توي وبلاگم قراردادم http://anshanpersia.persianblog.ir/

آرش

سلام مرسی از گشت و گذارت ..... ! [نیشخند] خسته که نشدی / نه مطمئنم که خسته نشدی آره به خدا فقط داشتم اطلاع رسانی از نوع نرم می کردم....! [نیشخند][پلک] بابا خود پرشین بلاگ که فیلتر نکرده، دولت فیلتر کرده ... کاری به سرویس دهنده نداره مرسی بازم بیا بگرد....... [چشمک]

بیژن آریا

درود بر گرامی همدل. حق با توست...می پذیرم.

مهدی

سلام مرسی از بازدید شما

فرخی

سلامی چو بوی خوش آشنائی آدما تو هر جایگاهی که باشن اگه نظارت خدا کمرنگتر حس کنند مشن .............